Переглянути" />

Анонс

Про проведення методичних заходів у вересні 2018 року

01 вер. 2018 556 0 comments

Про проведення методичних заходів у вересні 2018 року

Зміст заходів

Дата проведення

Місце проведення

Відповідальний

1

Майстер-клас переможця обласного туру конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література». (Запрошуються керівники методичного об’єднання вчителів-словесників опорних закладів загальної середньої освіти).

18.09

ОКІППО

Кондирєва М.М.

2

Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної/методичної роботи опорних закладів загальної середньої освіти на тему: «Впровадження дослідно-експериментальної діяльності в опорних закладах загальної середньої освіти в рамках проекту «Школа як осередок розвитку громади».

20.09.

ОКІППО

Куриш О.С.

3

Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби. (Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл).

25.09.

ОКІППО

Демидась С.Р.,

Кавецький В.Є.

4

Тренінг для новопризначених директорів закладів загальної середньої освіти «Наказ як один із видів розпорядчих документів».

25.09.

ОКІППО

Соболяк Л.Є.

5

Семінар-практикум «Створення сайту опорного закладу загальної середньої освіти за допомогою CMS MODx».

26.09

ОКІППО

Вельгач А.В.

6

Запрошуємо узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, що приурочена до Дня народження Ігоря Ґерети.

«Другі Ґеретівські читання»

26.09.

ОКІППО

Мисик В.С.,

Янюк І.Ф.

7

Зустріч керівників методичного об’єднання вчителів математики опорних закладів загальної середньої освіти з авторами підручників. (В рамках Всеукраїнського науково-практичного  семінару «Особливості викладання математики у закладах загальної середньої освіти Нової української школи»).

27.09.

ОКІППО

Іванюк Т.Г.

Пришляк І.М.

 

8

Запрошуємо узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Суспільно-політична та політико-правова оцінка тотального виселення українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 2044-1951 рр.».

27.09.

ОКІППО

Мисик В.С.,

Хома С.О.