Новини

Вебінар для директорів закладів загальної середньої освіти Гусятинського району

14 тра. 2020 237 0 comments

Сьогодні, у час реформування системи освіти, є важливим удосконалення методичного та практичного рівнів професійних компетентностей керівників закладів загальної середньої освіти з урахуванням основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, освітніх потреб споживачів освітніх послуг та забезпечення якості освіти.

13 травня 2020 року за сприяння Тернопільського ОКІППО на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet проведено вебінар для директорів закладів загальної середньої освіти  Гусятинського району з теми «Самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі загальної середньої освіти. Управлінські процеси».

У роботі вебінару взяв участь О.М. Петровський, директор  ОКІППО, кандидат історичних наук, доцент, який акцентував увагу  керівників освітніх закладів на  сучасних підходах до забезпечення якості загальної середньої освіти.

Л.Є. Соболяк, методист, в.о. завідувача відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб, наголосила на важливості проведення самооцінювання якості освітньої діяльності як необхідної умови побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти та ознайомила з методикою проведення самооцінювання якості управлінських процесів у закладі загальної середньої освіти, з використанням  критеріїв, індикаторів та інструментарію для самооцінювання. Учасники вебінару набули практичних навиків  проведення самооцінювання якості управлінських процесів у своєму закладі освіти.

Під час вебінару Г.Й. Цвігун, завідувач Гусятинського районного методичного кабінету також звернула увагу на важливість проведення самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі освіти і висловила вдячність ТОКІППО за організований захід та співпрацю.

Технічний супровід вебінару забезпечила О.Б. Мочук, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти.